aktuálně kdo jsme tábory děti reference kontakt
           
 

GHÓTA 2022

 
ODJEZD » info k odjezdu » mapka » co zabalit » kam psát » další dotazy

Sraz je v neděli 07. srpna 2022, na autobusovém stanovišti u stanice metra C - Letňany (ulice Listova, GPS: 50°7'34,576"N, 14°30'52,909"E). Medvědi mají sraz mezi 10:30 a 11:00, Vlčata a Orlové mezi 10:45 a 11:15 a Lišky mezi 11:00 a 11:30.

Lidským orientačním bodem by vám měli být usměvaví táboroví dospěláci, všichni v nepřehlédnutelných táborových tričkách. Kdo má tričko, patří k nám a s čímkoliv se na něj můžete obrátit.

mapa odjezdu

Na stejné místo se budeme také vracet, a to 27. srpna 2022 přibližně ve 16:30.

Kdo se na odjezd bude dopravovat autem, doporučujeme P+R parkoviště, které je přímo u autobusového nádraží (poplatek 20,- Kč), nebo volné parkování v ulici Beladova.

detailní mapa

První odjezdová bojovka, aneb vyhrává ten, kdo si:

a) najde svůj oddíl a oddíláka (pomohou Vám vyvěšené seznamy se jmény dětí), b) předá oddílákovi originály přihlášek a zdravotního posudku, c) předá oddílákovi kopii průkazky zdravotní pojišťovny, d) řekne mu vše důležité, co by oddílák měl o dítěti vědět (léky, alergie, neplavec, nerad si meje uši, nejí špenát, bojí se koní... fantazii se meze nekladou), e) projde úspěšně kontrolou vší a konečně e) přemístí si do blízkosti oddíláka kufr a další své saky-paky.

Jakékoliv dotazy Vám zodpoví příslušný oddílák nebo vedoucí odjezdu Martin Chochola (tel. 604 179 980). Zdravotní záležitosti lze konzultovat s naším lékařem (bude na odjezdu).

 
  » základní informace    
  » podrobnější info    
  » táborová základna    
  » oddíláci a další dospělí    
  » často kladené otázky    
  » nabídkové letáky    
  » přihláška    
  » info k odjezdu »    
  » co zabalit a kam psát    
         
 
občanské sdružení Ghóta » vCard » GDPR » em@il newsletter   » jsme na » pomáhají nám » VIP vstup